Ми завжди раді прийти Вам на допомогу

Висока якість та довговічна експлуатація будь якого приладу напряму залежить від виробника. Але всі вони декларуючи найвищу якість своєї продукції не завжди можуть виключити ймовірність виникнення дефектів під час експлуатації того чи іншого виробу. Тому у випадку несправності Вашого опалювального приладу зазначених нижче торгових марок ми швидко та якісно здійснимо необхідний ремонт.

Ми пропонуємо високий рівень обслуговування газової опалювальної та водогрійної техніки торгових марок «ARISTON» , «WESTEN» , «BAXI» ,«DE DIETRICH» , «SOLLY» , «ROCA» , «MORATOP» та даєм нашим клієнтам рекомендації щодо їх правильної експлуатації. Всі ремонти які не потребують перевірки у стаціонарних умовах виконуються вдома у замовника. Ми виконуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування,пусконалагоджувальні роботи:

1) газових котлів;
2) газових колонок;
3) газових бойлерів;

Ми несем повну відповідальність за виконані роботи.

Порада

Перед тим як звернутися до нас з приводу виникнення у Вашій техніці проблем, бажано знати: модель, дату купівлі, серійний номер Вашого приладу. Це прискорить та полегшить спілкування з нашими спеціалістами. Всі дані зазначені вище знаходяться у гарантійному талоні встановленого зразка та касовому чеку. Або на інформаційній табличці закріпленій на самому приладі.

Якщо виникла потреба у виклику спеціаліста сервісного центру для виконання гарантійного ремонту спочатку уважно прочитайте інструкцію по експлуатації Вашого виробу або проконсультуйтеся по телефону з спеціалістом сервісного центру.

Якщо поломка техніки пов'язана порушенням правил експлуатації чи з Вашими неправильними діями або внаслідок впливу на виріб зовнішніх факторів, цей випадок буде вважатися негарантійним та Ви будите зобов'язані оплатити виклик майстра та діагностику приладу, навіть у рамках гарантійного терміну.

Тел. 067-776-44-56 Олексій Ханін , керівник сервісного відділу