Коли Ви вирішили будувати приватний будинок чи робити ремонт у квартирі то ще на етапі проектування вам слід прийняти цілу низку важливих рішень. І якщо дизайн та інтер'єр - це питання з області творчості, то є питання, які мають вирішуватись з позицій жорсткого прагматизму. Тобто для будь-якого житла найважливішими є комунікації: енергопостачання, водопостачання, каналізації і опалення. І саме якість цих систем впливатиме на те, наскільки комфортним буде Ваше життя у новому будинку, та скільки грошей Ви витрачатимете на його утримання, особливо взимку.

Вартість виконання різних видів робіт Ви можете переглянути на нашому сайті в розділі "Прайс-лист на монтажні роботи". 

Але для складання кошторису необхідно знати, які саме види робіт пов"язані з монтажем, ремонтом чи заміною систем опалення, водопостачання та каналізації необхідно виконати. 
Тому, щоб визначити більш точну вартість робіт саме для вашого будинку чи квартири найкраще звернутись до нас в офіс, маючи при собі копію поверхово плану Вашого помешкання. Приходьте, телефонуйте - ми все обговоримо і складемо кошторис робіт, обладнання та матеріалів саме для Вашого житла.

Розрахунок вартості іженерних систем - безкоштовний. 

Чекаємо на Вас!